_________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________VÍTEJTE

Pár pravidel při návštěvě tohoto blogu:
1. Místo na vaše reklamy je ZDE
2. Pokud se váš komentář netýká článku, máte nějaké stížnosti nebo otázky, piště ZDE
3. Pište slušně. Ani já, a ani návštěvníci mého blogu, i kdybych jich bylo 5, nejsou zvědaví na sprosté výrazy a vaši vlastní gramatiku, kterou ani nechtějí luštit.
Pokud narazíte na nefunkční odkaz, byla bych ráda, kdybyste mi ho nahlásili ZDE. Samozřejmě mi tím pomůžete.
Užijte si návštěvu mého blogu. T


__________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________

Konoha bordel mise I.

31. ledna 2009 v 18:17 | Teraxa |  Povídky
Ze série Konoha mise dnes i zítra.

Po Zemi ohně se potulují tři neznámí muži a obtěžují pracovnice nevěstince.
Konoha sestavila spolehlivý tým k dopadení těchto úchylů.

Čtyřdílná povídka a teď si můžete vychutnat její první část.

Seznámení se situací v Konoze a následná příprava na misi.


Před počátkem mise musí nejdříve dojít k ujasnění současného života vesnice.

Nesmrtelná pátá Hokage, Tsunade, jejíž tělo tomu sice neodpovídá, ale mozek je již silně senilní, neustále trůní na hlavní židli ve své kanceláři. Velí už jen zdánlivě, protože její věrná pravá ruka Shizune ji nechá podepsat z vlastní iniciativy leda toaletní papír, čehož Tsunade z velké části využívá, protože jeho materiál je jemnější na otírání jejích prsou od potu.

Shizune protrpěla při nahrazení Hokage nejeden nervový šok, ze kterých ji trpělivě léčila Sakura a následkem zůstal šílený nervový tik pravého oka a slintání hodné buldoka.

Sakura převzala celkové řízení nemocnice, přičemž ta je v přestavbě přibližně již dva roky, neboť pokaždé, když je nějaká část dokončena, potká se Sakura v nemocnici s Narutem. Výsledkem je několik probořených zdí a Naruto prodlužující si svou návštěvu z pěti minut na týden. Sakura má z tohoto důvodu nakázané kurzy sebeovládání, místo nichž však pravidelně navštěvuje jakousi starou vědmu, které cpe peníze za to, aby jí vyvěštila, kdy si jí konečně Sasuke vezme. Dosavaď ji neodradily ani čtyři nápadné odsuny termínů, z důvodu Sasukeho nečekané práce.

Naruto si na pobyty v nemocnici moc nestěžoval. Po dlouhé době se mu konečně podařilo sbalit Hinatu, která ho dennodenně navštěvovala. Po dvou měsících však pochopil, že nemá takové štěstí jak si myslel, protože ta původně strašně stydlivá Hinata se díky němu zbavila svého obrovského Napoleonského komplexu a nenápadně začala přebírat otěže. Naruto si už jen chodil stěžovat k Shikamarovi, který na tom ovšem nebyl o nic lépe.

Po tom, co se dal dohromady s Temari, k obrovské radosti jeho matky, neustále řešili otázky jejich společného života. Temari pravidelně jezdila do Konohy, kde při své návštěvě dostával Shikamaru neustálé přednášky o tom, že ona za ním nebude neustále jezdit a jeho výmluvy jí lezou krkem a hádku vždy zakončila větou, ať si dnes jde spát k mamince, že má migrénu.

Chudák Shikamaru chodil jejich rozmluvy zapíjet s Choujim do baru. Nakonec se rozhodl, že si vezme dovolenou a pojede na týden trpět do Písečné. Tajně doufal, že s ním budou Gaara a Kankurou solidární a v nejhorším případě ho nechají přespat u nich. Nějak se pojistit musí…

Chouji na tom nebyl taky zrovna moc růžově. Potom, co ho Ino pozvala na barbecue s výmluvou, že žádný kluk není dneska volný a cestou jich potkali kolem šesti, ji složil poklonu, po které Ino zrudla, zařvala něco do tlusté koule a vylítla jako namydlená střela z restaurace. Od té doby chodil s Shikamarem do baru skoro každý večer. Byla sice pravda, že to Ino nafouknutí vydrželo asi jenom týden, ale potom, co ji Chouji pozval domů na večeři a jeho matka pronesla, že se jí po tomhle jídle krásně zakulatí postava, v což Chouji již dlouho tajně doufal, odmítla kdykoliv znovu páchnout do tohoto domu.

Ino si hádky řešila vlastním způsobem, kdykoliv ji Chouji vytočil, celý následující týden tahala nějakého kluka před Akimichi rezidenci, kde mu pracně vysávala slinné žlázy. Pravidelně ji tam vídával akorát Neji, vracející se tou dobou z 'tréninku' s Ten-Ten.

Neji měl momentálně totiž v Hyuuga klanu menší potíže. Potom, co Hinata začala chodit s Narutem a úspěšně se od něj naučila několik manýrů, jí její otec s vřískotem vydědil a sebral jí i plyšového králíčka, kterého dostala k pátým narozeninám. Hinata si tedy posbírala svých pět švestek a bez dovolení se nakvartýrovala do Narutova bytu.

Vůdce Hyuuga klanu začal vkládat velké naděje do druhé dcery Hanabi, ale pouze do incidentu s Konohamaru, kdy jeho milovanou holčičku opil a ona pak stačila během jednoho večera pozvracet třičtvrtě jeho rozlehlého panství, které mělo v té době rozlohu cca 10 Ha, k čemuž ještě nepřipočítávám okolních 30 Ha lesů a luk. Pak tahle svazující situace přešla právě na Nejiho.
Rozhodl se ji akceptovat do té doby, než mu hlava rodiny prozradí jutsu, děděné pouze vůdci klanu. Pak ať si strýčka raní mrtvice.

Ten-Ten se rozhodla prozatím respektovat Nejiho přání a jejich rande nazývat tréninkem, ač tato informace byla známá celé Konoze, vyjma Hyuuga klanu. Neušetřila ho však občasných záchvatů, kdy mu vyčetla první poslední, včetně toho, že se chová jako ženská. To se pak v baru ten večer sešli tři.

Shino se poslední týden zabarikádoval v domě s oznámením, že jejich brouci mají zrovna období páření a on by nerad znásilnil nějakou samičku na ulici.

Kiba a Akamaru prošli obdobím vzájemné ignorace, které nahradilo období bezbřehé lásky, při němž se Kiba jen jedinkrát ohlédl za dámským pozadím a skončil v nemocnici s prokouslou nohou. Akamaru se znovu ponořil do stavu ignorace a Kiba se potkal po dlouhé době s Narutem.

Rock Lee se dál neúnavě věnoval svému tréninku, aby se jednoho dne mohl stát mistrem taijutsu a položit Sakuru na lopatky - samozřejmě v tom příjemnějším smyslu slova.

Nejzajímavěji skončil Sai, protože po prostudování veškerých knih o citech, je začal projevovat ve značně přehnané míře, byl označen za citlivku a jeho kresby za matlaniny. Citově se zhroutil, sbalil si malý růžový batůžek s bločkem a krabičkou pastelek od Sakury a vydal se do světa malovat krajinky. Jeho kresby se zalíbily jednomu bohatému obchodníkovi, ke kterému se později Sai nastěhoval a počali spolu... ale to už je vlastně jiný příběh.Teď již s klidným srdcem můžeme přejít k hlavnímu tématu tohoto příběhu.

Bylo další krásné, slunečné ráno, naprosto stejné jako ty předešlé, přesto však unikátní hlavně z důvodu, že hned po ránu nad Konohou proletělo hejno vlaštovek a stačilo posrat většinu obyvatel potulujících se po ulici a o pět minut později si přelet zopakovat pouze druhým směrem, včetně vypuštění toxického odpadu.

To ráno se v kanceláři páté Hokage, cosi malující na toaleťák, shromáždilo devět ninjů.Naruto si hned po příhodu chtěl rýpnout do Hokage, stačila ho ovšem předběhnout jeho drahá polovička, která si všimla jeho otevírající se tlamy a nevybíravě mu zadupala nohu deset centimetrů pod výšku podlahy.

Neji si ten den dával velký pozor, aby se nepotkal s Ten-Ten o samotě, večer totiž chytla jeden ze svých záchvatů, při kterém po něm hodila polovinu vybavení restaurace kam ji pozval a Neji musel rozbít svoji kasičku ve tvaru růžového prasátka a ta už pak nešla slepit, což ho naprosto zdrtilo.

Lee měl snad jediný velmi dobrou náladu. Po tom, co se odhodlal a nechal si vytrhat obočí do přijatelného tvaru, se po něm děvčata jen hrnula a za pouhou cestu k Tsunade dostal tři nabídky na rande. Jeho obrovské srdce však čišelo touhou k jediné osobě, jeho milované Sakuře, na kterou neustále hleděl s láskyplnou oddaností.

Sakura ten den měla velmi špatnou náladu. Ráno ještě stačila zaběhnout k vědmě, která jí velmi smutně oznámila, že datum její svatby se o další dva měsíce přesouvá, jelikož Sasuke dostal za úkol najít v skryté kamenné vzácnou odrůdu křemene.

Dalšími přítomnými byli už jen nepostradatelná uslintaná Shizune a Ino a Chouji.

Chouji si cestou k Tsunade dovolil podotknout, že by Ino slušel větší zadek a na jeho, jinak mužné tváři se teď vyjímal nafialovělý monokl.

"Hokage-sama měla by jste jim konečně říct o té přidělené misi," šťouchla ji Shizune do ramene a poslintala kousek toaletního papíru na stole.

"Mno ano, měla a nechceš jim to říct ty? Musím tu dodělat něco důležitého, hih," zasmála se nad obrázkem muže a ženy v roztodivné poloze. Shizune vyvalila oči, zalkla se slinami a roztikalo se jí oko.

"Tak tedy ano, když si to přejete," přejela si roztřesenou dlaní přes čelo a otočila se na přítomné ninjy...

"Mno jedna vesnice má problém s úchyláky..." pronesla poněkud zdrženlivě a Leeho, Ten-Ten a Ino, kteří stáli vepředu, u toho značně poprskala.

"Úchyláky? Myslíš jako mi říkal Erro-Sannin? To jsou pak ale různé tipy? Úchyláci noční, denní, lázenští - mimochodem to byl Jiraya, to starý prase totiž očumovalo baby v lázních, ale měl pravdu v tom, že se tam dá nejsnáze dostat, zato utéct... - pak ti co čumí do sprch a ještě je tu jeden zajímavý tip..."

PLESK

Naruto se znenadání válel na zemi a na hlavě mu rostly dvě obrovské boule. Sakura si jen upravovala rukavice a Hinata dál nevzrušeně pozorovala Shizune.

"Ach jo," povzdechl si Chouji, "u něj to aspoň nebude vidět po tím květákem..."

Vysloužil si ovšem další uražený pohled Ino, tak hledal porozumění aspoň u Nejiho, který pokýval hlavou a už se sunul od Ten-Ten, která měla v úmyslu spustit novou salvu nadávek, kdyby ovšem Shizune moudře nepokračovala ve výkladu.

"Tak tedy, po Zemi ohně obcházejí tři muži v pláštích, navštěvují veřejné domy a nevybíravým způsobem nutí tamní pracovnice, aby jim poskytovaly dosti nechutné služby. Jedno městečko, které momentálně nově otvírá svůj veřejný dům, nás požádalo, aby jsme dopadli tyto úchyly, než jim, jak bylo přesně řečeno, 'poserou všechny kšefty'," vypotila ze sebe nadlidskou silou předem připravenou větu a zhroutila se do křesla vedle Hokage.

"To chcete říct, že mi půjdeme do toho bordelu a budeme tam mezi nimi slídit?" optala se nechápavě Ten-Ten.

U Sakury to ovšem vypadalo na horší reakci: "Co si o mě myslíš? Já tam nebudu dělat žádnou děvku! Co kdyby šel kolem Sasuke-kun? Takhle by odložil svatbu o další rok a to už bych nepřežila!" začala hysterčit.

"Přece byste ne.. nechtěli, že ... to nechtěli... že ne, nebo jo?" začala zase koktat Hinata, které se před vteřinkou rozsvítila žárovička a pochopila na co Sakura naráží.

"Otevírací den je zítra v devět hodin večer. Musíte vyrazit nejpozději za hodinu. Budete tam samy, ten dům neni moc velký a nemůžeme vystavit nebezpečí jiné pracovnice... Mužská část zabere strategický bod poblíž domu a bude pozorovat situaci, aby ve vhodné chvíli zasáhla, takže se sbalte a vyražte... čeká na vás tamní majitelka, tady jsou dodatečně ještě nějaké pokyny," podala Leemu papír se zbytkem informací a vystrčila je ze dveří.

"Doufám, že tam bude slušná hospoda," nechal se slyšet Chouji cestou z kanceláře a stačil jen zaregistrovat, jak se dámy okamžitě otočily a rozešly do svých domovů, přičemž Hinata za sebou táhla vzpouzejícího se Naruta za límec.

"Za hodinu u severní brány..." křikl Neji a rozpustil i tu zbylou trošku a vydal se do rezidence, zpravit o misi strýčka.Lee si za tu hodinu stačil zaběhat ještě 10 koleček kolem vesnice, dostal 5 nabídek na rande a spokojeně se vydal na místo srazu.

Sakura pro jistotu zaběhla ještě k té staré vědmě a ujistila se, že se zatím termín svatby nemnění.

Chouji pobalil do batohu nezbytné jídlo a vyšel z Akimichi rezidence zrovna ve chvíli, kdy okolo procházela Ino s tím, že se chtěla ještě projít, ačkoliv její byt se nacházel na druhé straně Konohy.

Hinata nabalila Narutovi do batohu tolik věci, že jen aby ho uzvedl, musel si vytvořit ještě tři klony a tak dobrou půlhodinu strávili hádkou nad tím, jestli se bude Hinatě víc hodit kulma nebo fén.

Neji vyrazil o něco dříve, aby se ještě stihl stavit u Ten-Ten a vrátit jí podprsenku, kterou ji omylem sbalil po posledním trénunku. Našla ji Hanabi, která musela po svém průšvihu uklidit celé panství a duchaplně ji Nejimu dala až když opouštěl hlavní bránu.

Tak se tedy za hodinu celý osmičlenný tým sešel u severní brány a vyrazil na cestu.

Ta probíhala vcelku klidně. Dámy totiž utvořily jakousi dívčí alianci, sebraly klukům veškeré jídlo a celou cestu se cpaly a probíraly nové módní trendy.

Chouji po cestě, když se vzdálenost mezi nimi a dívčí skupinkou zvětšila na bezpečnou, vysypal všechny své kapsy a našel v nich zásoby sendvičů a tyčinek ještě na dobré tři dny.

Kolem půlnoci nastala zajímavá situace, kdy dámská skupinka špatně odbočila a hupsla ze srázu rovnou do krásného jezírka. Jejich křik však vyhnal všechny mírumilovné tvory z okolí jednoho kilometru a skupinka se musela zastavit, aby mohly dámy usušit své svršky. Nakonec se jednohlasně rozhodli najít si místo k přenocování, kde chtěli kluci využit času na usmiřování, načež dostali košem a byli vyhnáni na protější stranu ohně. Aspoň mohli v klidu spát, protože dámy ještě dobrou hodinu žvatlaly o bezvýznamných věcech, jako na které straně spát, aby se jim nepřeležely vlasy.

Nocí konečně zaznělo tak dlouho očekávané a vysněné ticho...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama