_________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________VÍTEJTE

Pár pravidel při návštěvě tohoto blogu:
1. Místo na vaše reklamy je ZDE
2. Pokud se váš komentář netýká článku, máte nějaké stížnosti nebo otázky, piště ZDE
3. Pište slušně. Ani já, a ani návštěvníci mého blogu, i kdybych jich bylo 5, nejsou zvědaví na sprosté výrazy a vaši vlastní gramatiku, kterou ani nechtějí luštit.
Pokud narazíte na nefunkční odkaz, byla bych ráda, kdybyste mi ho nahlásili ZDE. Samozřejmě mi tím pomůžete.
Užijte si návštěvu mého blogu. T


__________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________

Konoha bordel mise III.

12. února 2009 v 16:00 | Teraxa |  Povídky

Třetí dílek :)

V téhlé kapitole se dovíte něco málo a soukromém životě našich párů a trochu vyrazíme dech chlapům... tahle kapitolka v sobě nemá ani moc humoru... je spíše tak normální, možná trochu vážná.

Váže se to i na moje nálady a bohužel pokud by to chtělo víc humoru, asi by jste se nedočkali....

Toť malé osvětlení.

"No, tady to vypadá..." povzdechla si Sakura.
"Nejsi na to náhodou už zvyklá?" neodpustila si Ino poznámku, která měla za následek přesun malé dřevěné stoličky směrem k Ino, která se jí ovšem s přehledem vyhla, což ovšem neplatilo o Hinatě, kterou musela Ten-Ten strhnout stranou.
"Nechte toho, jste jako malé holky," zakroutila hlavou, a když viděla, jak se Ino tváří povýšeně, dodala: "Obě!"
Hinata se mezitím rozhlížela po malé místnosti. Byla vysoká asi dva metry a oproti malým místnostem, které vedly z té hlavní byla křiklavě červená a plná různých stojanů s prádlem roztodivných tvarů a barev. Položily si své tašky hned u dveří a prozkoumávaly ty kupy oblečení.
"Jé," vykřikla Sakura, "tady je takové možství odstínů růžové!"
Ino už měla na jazyku jakousi peprnou poznámku, když jí Hinata dupla na nohu. Nestačila ani nijak zareagovat, protože se znovu ozvala Sakura: "Hele, co to je?" mávala před obličejem kusem růžového hadru...
"Zpomal s tím máváním," napomenula ji Ten-Ten a vytrhla jí látku z ruky, "vždyť to jsou kalhotky, co se ti nezdá?" hleděla na ni nechápavě.
"Jo, tak mi vysvětli, proč je v nich teda ta díra!" hleděla na ni vítězně Sakura s rukama v bok.
Ten-Ten kalhotky roztáhla a dole našla díru, pečlivě obšitou, skrz kterou teď hleděla na Ino a Hinatu, které se nenápadně hihňaly.
"No... musím se zeptat holek," pokrčila rameny a přesunula se k Ino a Hinatě. Naklonily se k sobě a prohlížely si důvod tohoto zajímavého rozhovoru.
"Sakra, co jí na to mám říct?" strkala Ten-Ten do Ino.
"No co, řekneš jí, že se aspoň při 'píchání' nemusí svlíkat!" pokrčila Ino rameny, ale Ten-Ten si už všimla toho jejího škodolibého pohledu. Prostě to chce nechat úplně na ní.
"Počkej," přerušila ji Hinata, "nemůžeš říct 'píchání', to je divný..." ošila se.
"A co mám říct? 'Šoustání', 'soulož', 'šu...'" nedokončila, protože jí Hinata připlácla ruku na pusu.
"Musíme nějak opatrně..." zašeptala Hinata a nenápadně mrkla na Sakuru, která se pořád přehrabovala v hromadě růžových hadrů.
"A jak to chceš asi opatrně vysvětlit staré panně?" vyjela na ni už poměrně nervózní Ino.
"Tak dost!" zarazila je Ten-Ten. Popadla obě za ruce a dotáhla je před Sakuru.
"Hele, Sakuro, říká ti něco slovo SEX?" zeptala se.
"Jasně, proč?" nadzvedla obočí Sakura a pak se ozvalo záhadné CVAK a v jejích očích se objevilo pochopení.
"Vy jste si myslely, že jsem ještě panna? Neblázněte! To, že čekám na Sasukeho neznamená, že si občas taky neužiju, zvlášť, když má tolik zkušeností...." nedopověděla větu a začervenala se.
"Počkej, koho máš na mysli?" zeptala se Ino a zvědavost z ní jen čišela.
"To nemůžu říct, ale jsou to ty nejhezčí nedělní odpoledne..." pronesla zasněně a oči jí koukaly jakoby do prázdna.
"Nedělní? Tuhle jsem byla u Tsunade a byl tam Kakashi a prosil jí, jestli mu dá na nedělní odpoledne volno, že má nějaké soukromé věci, co musí řešit," plácla Hinata a hned se zarazila.
Sakura v té chvíli vystřídala hned několik barev... nejprve byla bílá jako nově natřená stěna... ta pak přešla do zelené a Ino pro jistotu o kousek ustoupila, kdyby náhodou zvracela, aby to neodnesl její nový model... nakonec chytla tak sytě rudou, že málem splynula s pozadím místnosti.
"Teda jako fakt?" nevydržela to Ten-Ten a vrhla na ní nedočkavé pohledy. Sakura po chvilce jen přikývla a čekala na příval narážek a všelijakých keců, ale právě naopak. Všechny dívky vyjekly a postavily čtyři židle do kruhu.
"Tak povídej, jakej je?" ptala se první Ino.
"No, vášnivej, něžnej a vždycky ví kam sáhnout..." uchichtla se, "a taky má výdrž tak akorát. Prostě drží tempo," rozesmála se nad dychtivými pohledy tří kunoichi.
"Ach jo, to Naruto je jako včelka. Píchne a chcípne!" vyjelo najednou z Hinaty, než si stačila dát ruku před pusu. Všechny dívky se jako na povel rozesmály.
"Možná buť ráda... Neji je občas jako šicí stroj. Nezabírá na něj už ani migréna... říká vždycky, že práci nesmíme nechat stát," pronesla do toho Ten-Ten a zraky se obrátily na Ino.
"No, co bych mohla dodat... ehm... já s Choujim ještě nespala..." ošívala se Ino na židly.
"Vždyť nemusíš mluvit jen o Choujim, on nás neslyší, tak povídej, co ostatní," šťouchla do ní Sakura a hleděla na mlčící Ino.
"Děje se něco?" přejela ji zkoumavým pohledem.
"Já jsem... no... ještě ne... to..." nedopověděla a vrtala pohledem do země. Kdyby mohla, prohrabala by se v té chvíli na druhou stranu zeměkoule.
Ticho by se v té chvíli dalo krájet...
"Hele, Ino, a jak to vůbec plánuješ. Neber si to špatně, ale zrovna ty? Vždyť jsi tajně nazývaná 'štětka Konohy', zrovna od tebe to nikdo nečekal..." koukla na ni Sakura.
"Vy se nebudete smát?" zeptala se Ino a to už se Hinata s Ten-Ten svíjeli smíchy na podlaze. Jen Sakura vypadala, že něco takového nemá v úmyslu a hleděla na Ino pátravým pohledem.
"To je paradox... hahaha... Sakura to dělá s tou vykopávkou Kakashim... hahaha... a Ino je panna... panebože!" ozývalo se z podlahy mezi jednotlivými salvami smíchu.
"Abyste se nezbláznily!" vyštěkla Ino a skřížila ruce na prsou.
"Nediv se," usmívala se Sakura, "o tobě nikdo nepochaboval a o mě si myslely, že jsem až moc nevinná. Je to vtipný!"
"Ale ne abyste kvákly před klukama!!!" vrčela Ino, když se dívky zvedaly z podlahy na židle. Pak ještě potichu dodala: "A neříkejte to Choujimu..." a upřela na dívky prosebný pohled, který držela, dokud jedna po druhé nepřikývly.
"No co, pěkně jste se vybarvily," pochechtávala se ještě Ten-Ten.
"Já bych se teď moc nesmála," povzdychla si Sakura, mrkajíc na hodinky, "za hodinu otvíráme!"
Všechny se rázně zvedly ze židlí a pustily se do přehrabování věcí. Na zvláštní kalhotky růžové barvy už si ani jedna z nich nevzpomněla.


"Pánové, tak už se to blíží," podotkl Neji sledující hodinky.
"Jak to vypadá, Neji?" zeptal se Chouji a sledoval jak Neji aktivoval Byakugan a provrtával jím stěny bordelu pyšnícího se na rohu ulice.
"Neji?" strčil do něj, když si povšiml červeně, rozlévající se mu po tváři.
"Zrovna se převlékají," podotkl suše, ale pořád se díval stejným směrem.
"NEJI!" rozlehl se hospodou ve stejné chvíli společný výkřik tří mužů a ještě v tu chvíli mu na očích přistály ruce jeho přátel.
"Kdyby tam byla jen Ten-Ten, tak neřeknu, ale očumovat mi Ino, to se nedělá!" peskoval ho Chouji a pomalu sundával ruce, když se ujistil, že Nejiho Byakugan už není aktivní.
"Taky bych se koukal, mít jak," přidal do mlýna Naruto, zírající nesmyslně na budovu.
"Ještě, že ty nemůžeš," povzdechl si šťastně Chouji a usrkl ze sklenice limonády. V tuhle chvíli by si sice radši dal pivo, ale jak se s ostatními shodl, bylo lepší být v pohotovosti, kdyby se něco dělo.
Ani jeden to nepřiznal, ale nikomu z nich se nelíbilo, že jejich partnerky dostaly takovou misy. Jen Lee to nesl statečněji, protože byl toho názoru, že je společná mise se Sakurou ještě víc sblíží. Doufal, že se pak oficiálně stane jeho dívkou.
"Koukejte, začíná se to tam nějak šrotit," namířil Naruto prst ke vchodu do bordelu, kde se opravdu shromáždila poměrně velká skupinka mužů, kde Chouji ke své nelibosti objevil i ty dva tupce od brány. Nevědomky si pod stolem drtil klouby.
"Neji, kolik ještě?" zeptal se Lee a v jeho hlase byla ukrytá nedočkavost.
"Asi pět minut," odpověděl tázaný.
"Neměli bychom se přesunout blíž?" otázal se Chouji.
"Ne, odtud je tam dobře vidět a nesmíme být podezřelí!" zamítl návrh Neji, coby velitel skupiny, ale netvářil se moc nadšeně.
Ručička odbíjela vteřiny a všem se zdálo, že se pohybuje čím dál pomaleji. Naruto do sebe cpal ještě další tyčinku z batohu, který byl po jejich zásahu poloprázdný. Lee se všelijak protahoval a máchal okolo sebe rukama, čímž ohrožoval společníky, zatím úspěšně se vyhýbající. Chouji si neustále mnul pod stolem ruce a neklidně poposedával po židly. Neji hleděl na bordel a propaloval ho svým pohledem. Člověka by napadlo, že na to, aby v tuhle chvíli viděl dovnitř, snad nepotřebuje ani Byakugan.
Všichni se snažili zakrýt nervozitu vlastním způsobem a nevrle hleděli na zvětšující se zástup mužů.
Když se blížily poslední vteřiny, Chouji udeřil pěstí do stolu.
"Tady snad není nikdo ženatej... to není možný, aby těch chlapů bylo tolik!" pronesl prudce a ostatní si povzdechli. Jakoby jim četl myšlenky.
Úderem deváté se z budovy linula podmanivá hudba... housle a flétna. Dav před bordelem zůstal jako paralyzovaný a pozoroval otevírající se dveře, z nichž se nesla rudá záře na ulici. Pak z nich vyšly čtyři dívky.
Skupinka se jako napovel zvedla od stolu a zůstala fascinovaně zírat na výjev, odehrávající se v otevřených dveřích bordelu...
"To neni možný..." zašeptal Chouji a do ticha proniklo Nejiho hlasité polknutí. Naruto tím směrem zíral s otevřenou pusou a Lee měl pomalu místo očí dalekohledy.
Každý nesl šok vlastní způsobem.
Dívky byly všechny oblečené do černých elegantních šatů, každé však jiného střihu. Vypadaly úchvatně, jedna jako druhá.
Naruto zíral na Hinatu, jako by viděl ducha. Nikdy neměla na sobě něco podobného, pořád ji viděl v oblečení, které se hodilo na mise... ale tohle. Netušil, že mu může ještě někdy připadat krásnější než doteď.
Neji polkl a snažil se ukrýt touhu, která v něm každou sekundu rostla... právě jemu patřila tahle kráska. Napadlo ho, že je pošetilý, když ji nutí skrývat, a že může být rád, že s ním doteď zůstala.
Chouji měl na tváři usídlený pohled, jakým se malé dítě dívá na štěňátko, které si přálo. V tu chvíli by snad Ino odkýval jakoukoliv dietu, jen aby se jí mohl dotknout a políbit jí.
Lee zíral na Sakuru a z očí mu tekly slzy. Nábožně šeptal: "Gai-sensei, ta dívka musí být má! Buďte pyšný, Gai-sensei!"
Idylka skončila, když dívky vešly zpátky do bordelu a dovnitř se cpali běsnící muži.
Neji zaktivovat Byakungan, a když po chvíli vztekle vyskočil ze židle, Chouji ho stačil je tak tak zadržet.
"To bude dlouhá noc," povzdechl si a ještě směrem k Nejimu dodal: "Ještě, že tam nevidím..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama