_________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________VÍTEJTE

Pár pravidel při návštěvě tohoto blogu:
1. Místo na vaše reklamy je ZDE
2. Pokud se váš komentář netýká článku, máte nějaké stížnosti nebo otázky, piště ZDE
3. Pište slušně. Ani já, a ani návštěvníci mého blogu, i kdybych jich bylo 5, nejsou zvědaví na sprosté výrazy a vaši vlastní gramatiku, kterou ani nechtějí luštit.
Pokud narazíte na nefunkční odkaz, byla bych ráda, kdybyste mi ho nahlásili ZDE. Samozřejmě mi tím pomůžete.
Užijte si návštěvu mého blogu. T


__________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________

Konoha bordel mise VI.

13. února 2009 v 8:00 | Teraxa |  Povídky
Původně jednorázovku jsem roztahala na čtyři díly a děkuju všem, kdo to vydrželi až do konce.

Takže konečně odhalíme totožnost našich tří úchylů :DDD

Neji už nechal Byakugan aktivovaný a pozoroval dění v bordelu. Tedy spíše pozoroval Ten-Ten.
Chouji ho celou dobu pozoroval, aby ho dokázal zastavit, kdyby se tam zase jednou chystal vrhnout. Nikdy se ho ovšem neptal, co se stalo, protože tušil, že v tu chvíli by tam vpadli oba dva. Nechtěl však ohrozit misi a především dívky.
"Ten sviňák!!!" vykřikl Neji a to už ho Chouji pevně držel za ruce a tlačil ho zpět na místo, zatímco Neji sebou házel jako splašenej kůň. Právě si totiž všiml, že jeden z těch blbounů od brány plácl JEHO Ten-Ten přes zadek. Mise, nebo ne, nejradši by mu utrhl hlavu.
Po chvíli se ovšem uklidnil a jal se zkontrolovat i zbytek děvčat. Sakura právě pila u baru s nějakým plešatým chlápkem jakýsi nápoj a naplno se smála.
'Aspoň někdo se baví' pomyslel si naštvaně a přetočil pohled na Hinatu.
Ta právě zašla s jedním z mužů do malé místnůstky v rudých barvách a obrovskou postelí. Chvíli se díval, co se stane. Přeci jen Hinata byla jeho příbuzná a on by na ní měl také dávat aspoň trochu pozor. Tady se však zdálo všechno v pořádku, protože muž se posadil na jednu stranu postele a jednoduše s Hinatou pouze mluvil.
'Takže Hinata má určitě jednoho z těch nastrčených, to je dobře...' oddechl si, protože nevěděl, jak by se měl zachovat, kdyby po ní chlápek opravdu začal lézt... Hlavně Naruto by byl tuplem schopnej srovnat budovu se zemí, i s tím chlápkem uvnitř.
Ještě mrkl na Ino, která to však neměla tolik růžové jako Sakura či Hinata. Chlápek, který padl na ni, si asi opravdu přišel udělat 'radost' a nebral ohledy na její protesty a pokusy udržet si co největší odstup. Popadl Ino za ruku a surově si ji přitáhl k sobě, načež jí jednou rukou zajel na zadek a druhou se přes dekolt dobýval na prsa.
Neji nervózně mrkl na Choujiho, který viditelně po jeho pohledu ztuhl a jal se dál sledovat vývoj této situace.
Ino se neustále vzpouzela, ale chlápek nevypadal, že by bral její protesty na vědomí. Neji si pak všiml, že Ino jaksi ochabla a na tváři se jí objeví úsměv. Už přemýšlel, že nějak nenápadně zasáhne, hlavně aby tam nevběhl Chouji, když si všiml, že Ino má ruku někde v chlápkově rozkroku. Situace ho natolik uzemnila, že pozbyl jakéhokoliv pohybu, či úmyslu se tam vrhnout.
'Ona se s ním fakt chce vyspat? Chouji mě zabije, jestli to zjistí...' blesklo mu hlavou. Ještě něž si však stačil udělat závěr této situace, Ino ho úplně vyvedla z omylu.
"UÁÁÁ..." ozval se z budovy bolestivý výkřik, načež odtamtud během pár minut vyběhl právě ten dorážející chlápek s rukama mezi nohama a s Ino v patách.
"Ty nechutný prase, ještě jednou si něco takového zkusíš a utrhnu ti ptáka!" křičela Ino vztekle za prchajícím mužem.
V tu chvíli si ale také uvědomila, že stojí na ulici před bordelem, tak si upravila účes, narovnala šaty a ladnými pohyby se svůdným úsměvem zaplula zpátky do budovy.
"Neji..." ozvalo se vedle něj nevrle.
Neji si povzdychl a otočil se na naštvaného Choujiho.
"Kdys mi to chtěl říct..." posouval se k němu pomalu společník.
Neji vztáhl ruce před sebe a rychle ze sebe sypal: "Chtěl jsem, ale ty bys... stejně se nic nestalo... kdyby něco, zakročil bych... sakra Chouji!" vyštěkl, když se kamarádovy ruce obemkly okolo jeho krku.
Vyslal s.o.s pohled na dva zbývající muže, ale ti celý výjev pozorovali se skříženýma rukama.
"Neji," zahřměl Chouji, "budeš nám podávat hlášení, rozumíš?
Neji horlivě pokýval hlavou a masýroval svůj pohmožděný krk, který konečně opustily Choujiho ruce.
Otočil se zpět k budově a referoval: "Všechno je teď v pořádku. Sakura sedí s někým u baru, Hinata si s jedním povídá v místnosti a k Ino se teď všichni bojí přiblížit..."


Ino napochodovala zpátky do místnosti a vyzývavě se posadila do jednoho z křesel. Navenek se tvářila přívětivě, ale uvnitř ní to vřelo. Doufala jen, že to Neji nepopisoval Choujimu. Snad by si pak neudělal špatný obrázek. Jednu výhodu to ale mělo, po téhle scéně chodil každej chlap okolo ní ve velkém oblouku. Za chvilku zpozorovala, jak na ní majitelka bordelu zpoza pultu mává.
'Jejda, kázání,' prolétlo Ino hlavou a poslušně následovala ženu do zadní místnosti.
"Tak poslyš, děvenko. Tohle jsme si nedomluvily. Pokud se sem připlete nějaký nezvaný host, máte ho slušně vyprovodit, né ho vykastrovat!" vyštěkla zprudka.
"Bych chtěla vidět Vás, jak si poradíte s nadrženým, násilnickým, šovinistickým prasetem, co se Vám snaží i přes protesty dostat pod oblečení," odfrkla si Ino a složila ruce na prsou.
Žena si povzdechla a dál to už nerozebírala. Když však s Ino opouštěly místnost, zašeptala jí: "Sedni si naproti baru, zákazníky ti budu posílat sama, aby nedošlo už k takové nehodě."
Ino přikývla, nasadila úsměv lehké děvy a přesunula se zpět do křesla.
Cestou prošla kolem baru, kde pořád vysedávala Sakura s tím plešounem.
Zrovna se něčemu strašně smála.
"To víte slečno, jsou to hrozné starosti, ale člověk by neměnil za nic na světě!" pousmál se chlápek.
Sakura přikývla: "Mít děti je ten největší dar. Vy a Vaše žena musíte být hrozně šťastní."
"To ano slečno. Snad Vás to jednou taky potká. Doufám, že narazíte na spolehlivého chlápka, který Vás bude milovat!" popřál jí.
Sakura se smutně pousmála, když její myšlenky zaběhly k Sasukemu, ale hned po něm se jí v mysli vynořil Kakashi.
"Slečno, asi by jsme se měli přesunout, ať to není tak nápadné a navíc jsem slíbil ženě, že budu co nejdřív doma," pousmál se chlápek a nabídl Sakuře rámě. Ta ho vděčně přijala a přesunula se s ním do jedné z nejbližších místností. Usadili se spolu na posteli a za nekončícího smíchu se bavili na téma 'neposedné ratolesti'. Sakuru v jedné chvíli napadlo, že se kdysi o jedno takové dítě starala, ale Naruto koneckonců přece jen vyrostl a teď už je záležitostí Hinaty.
Asi po půl hodině se zvedli a místnost opustili. Muž se ještě před odchodem k Sakuře naklonil a zašeptal: "Pokud by jste sem někdy neoficiálně zavítala, určitě mě přijďte navštívit. Má žena Vás ráda pozná a vy aspoň poznáte mého syna.
"Děkuji za pozvání, ráda ho využiji," pousmála se Sakura a pohledem vyprovázela odcházejícího muže.
Když se vracela k baru, minula zrovna Hinatu, která na ni mrkla. Měla velice zajímavý rozhovor s mužem, jaksi 'zralých' let, který už měl dokonce vnoučata a zajímal se o bylinky, v čemž si s Hinatou velmi dobře rozuměli a tak si za poslední hodinu navzájem vylepšili znalosti v jejich pěstování. Hinata se taky díky jeho přítomnosti uklidnila a doufala, že než dorazí ti úchyláci, tak večer proběhne v klidu. Samozřejmě nemohla neslyšet ten incident vyvolaný Ino. Jen potichu doufala, že ji nic takového nepotká.
Ino zrovna odházela s jedním z dalších zákazníků a Hinatu zrovna taky jeden oslovil.
"Slečno, mohu požádat o Vaši společnost?" zeptal se zdvořile a políbil ji ruku.
"Ale jistě," začervenala se Hinata a nechala se odvést k jednomu ze stolků v rohu místnosti.
'Tohle bude velmi dlouhý večer!' povzdechla si.
Ten-Ten měla chvíli pauzu. Po jednom z nenechavých zákazníku, kterému se zalíbil její zadek a musela mu nenápadně ručně vysvětlit, že není k mání, měla pak nudného muže, neustále kecajícího o svém bohatství. Brzy by mu něco omlátila o tu jeho pěstovanou lysinu. Aspoň si a ní zatím nikdo nedovolil tolik jako na Ino
Teď si sedla k baru a nechala si nalít vodu.


"Ach jo, je tu nuda," stěžoval si Naruto s hlavou v dlaních.
"Co takhle si udělat večerní trénink. Nudu zažene a nás probere! Gai-sensei, síla mládí!" začal na to vykřikovat Lee.
"Sakra, buďte zticha. Nemusí Vás každej slyšet a myslím, že brzo bude konec," poznamenal polohlasně Chouji, který už dobrou chvíli pozoroval na druhé straně ulice tři muže v pláštích. Dva se spolu o něčem potichu dohadovali a třetí nervózně poklepával nohou.
"Sakra, nevšiml jsem si jich," zanadával Neji a chtěl se otočit k jejich směrem, když ho Chouji uchopil za rameno: "Tvůj úkol je hlídat holky, takže se nerozčiluj a pokračuj, já si pohlídám tyhle a vy dva taky něco užitečného dělejte!" vyštěkl na Leeho a Naruto, kteří do sebe nadšeně šťouchali.
'Ti idioti z toho snad mají radost!' protočil Chouji nechápavě oči a pozorně sledoval tři muže, kteří se dali do pohybu a zrovna procházeli okolo nich. Nevypadali na to, že by je okolo někdo zajímal, protože dva z nich neustále vedli zuřivou debatu.
"Říkám ti, že to není dobrej nápad. Zabije mě, jestli to zjistí!" rozčiloval se jeden.
Chouji pozorně naslouchal a ten hlas mu připadal strašně známej, ale za Hokage si nemohl vzpomenout, kde ho slyšel.
"To bych si nikdy nemyslel, že zrovna ten největší příznivce se zatíží na takovou babu a ještě tak mladou. Cítíš se starej, co?" popichoval ho druhej a táhl ho za plášť za sebou.
"Ty, idiote..." zavrčel a ještě dodal něco, čemu Chouji nerozuměl, protože už byli přece jen ve větší vzdálenosti.
'Je to nějaký divný. Oba hlasy jsem už určitě slyšel, ale kde to jen mohlo být?' drbal se rozpačitě na hlavě a pozoroval chlápky, kteří se zastavili před bordelem. To už je měl v úhlu i Neji.
"To jsou oni?" zeptal se pro ověření.
"Jo," přikývl Chouji a rukou si projel ukryté zbraně.
'Všechno v pořádku, tak to můžou rozjet... Dej na sebe pozor, Ino!' prosil ji v duchu Chouji a napjatě sledoval dění před bordelem.
Dva muži se vrhli nedočkavě dovnitř, ale ten jeden, co tak odporoval, musel být po chvíli vtažen násilím.
'Nejsou to jen úchylové, jsou to i magoři!' blesklo Nejimu hlavou a málem přeslechl Leeho otázku: "Jak jsou na tom holky?"
"Všechny jsou zalezlé, akorát Sakura vypadá na to, že se chystá ven. Připravte se, pánové, teď se přesuneme trochu blíž," dirigoval je Neji a společně se usídlili asi pět metrů od hlavních vchodových dveří.


"Áá, pánové, vítám vás tady. Hned se Vám bude někdo věnovat!" zašvitořila stará žena a vyběhla zpoza pultu.
"Teda, to jsou služby," zamnul si ruce největší z nich, "to bude ale materiálu!"
"Uá, pravá zábava se teprve blíží," ozval se jeden z jeho druhů a ve světle lamp se mu zaleskly černá skla brýlí.
"Měl jsem radši zůstat ve vesnici. Fakt mě zabije, už je horší než Baa-chan!" lamentoval poslední a neklidně vrtal pohledem díry do svého pláště.
"Tak pánové, jeden z Vás může jít hned do těch prvních a druhý do těch na konci. Jednoho z vás ovšem musím poprosit o strpení. Jeho dívka za chvilku dorazí!" vysvětlovala žena s pokorným výrazem a pomalu za každým slovem se klaněla.
"Tak já počkám," ozval se muž, co nejvíce protestoval a usadil se k baru, kde si hned dal skleničku saké.
Druzí dva ihned natěšeně napochodovali do pokojů.
Muž u baru si mezitím ani nevšiml, že se už otevřely i dveře naproti a vyšel muž, následovaný dívkou s růžovými vlasy. Ta si to rovnou zamířila právě k muži a ten ji vzal na vědomí až ve chvíli, kdy ho oslovila: "Nepozvete mě na drink?" prohodila Sakura laškovně.
Muž se na stoličce napřímil, otočil se na dívku a ztuhl. Sakuru napadlo, jestli nemá zástavu, protože jaksi i zapomněl dýchat.
"Sakuro!" zmohl se jen na jedno slovo.
Dívka pozvedla obočí a pozorovala muže zabaleného v plášti tak důkladně, že mu nebylo nic jinéh vidět, až na ruku v černé rukavici, kde svíral svojí skleničku.
Do ticha jakoby se ozývalo vrzání... CVAK
"Ka... Ka... Kakashi!" vydechla dívka překvapeně, ale v tu ránu začal chytat její obličej rudou barvu.
Jmenovaný si stáhl z hlavy kapuci a tak si Sakura mohla prohlédnout jeho stříbrné vlasy a zakrytý obličej.
Už už se chystala mu z plna hrdla vyčinit, když se na konci místnosti rozevřeli dveře a za řevu Ino z nich vyletěl jeden z Kakashiho společníků.
"Jiraya-sama, vy úchylný prase, snad si nemyslíte, že Vá budu sloužit jako pokusný králík. Vy perverzní starej zvrhlíku!" házela nadávky na Jirayau válejícího se na zemi před zdí.
A aby toho nebylo dost, ozval se z druhé místnosti hned na kraji výkřik: "Uááá!"
Dveře se otevřeli a ven se vyřítila Hinata a běžela na ulici. Útěk jí překazila srážka s jejich mužským doprovodem ve dveřích. Všichni pak zvědavě zírali, co Hinatu tak vyděsilo, když se z místnosti vypotácel elitní ninja a vychovatel Ebisu s natrženým rtem a rýsujícím se monoklem na oku.
Korunku tomu dal Lee, který zdaleka nepochopil vzniklou situaci.
"Jé, taky tu máte přidělenou misi? To je nádhera, když se tu společně sejdou všichni známí. Ó jak mi chybíte, Gai-sensei!" začal pobíhat po místnosti od jednoho k druhému a nadšeně je objímat.
Nastalou situaci začal řešit až Neji: "Myslím, že bude nejlepší vrátit se do Konohy a dořešit to v klidu až tam," navrhl, načež Ebisu pokorně přikývl a pláštěm si u toho stíral krev ze rtů. Kakashi vystartoval ze stoličky co nejdál od Sakury a horlivě přikyvoval, přičemž Sakura začínala vidět silně rudě.
Jen Jiraya s tímto řešením nesouhlasil.
"Mládeži skvělá práce, ale já mizím. Od chvíle, kdy by mě Tsunade dostala do ruky, bych čuchal kytičky zespoda," usmál se omluvně a s hlasitým 'PUF' zmizel ze scény.
Kakashiho v té chvíli napadlo, že je to vlastně skvělé řešení, ovšem nestačil se ani pohnout, neboť se mu vedle ucha ozval Sakuřin velmi naštvaný hlas: "Jestli na to jen pomyslíš, tak tě vykastruju! A to nebude jediné, co budeš muset zakusit, ty... ty..." docházela jí slova.
"No tak, Sakuro-chan," snažil se jí uklidnit Lee, ale jediná věc, čeho tím docílil, byla její pěst ve vlastním obličeji.
"Chudák Lee," povzdechl si Naruto, který od vpádu do bordelu svíral v náručí Hinatu a snažil se jí uklidnit.
"Tak půjdeme, ne?" zopakoval Neji, ale najednou ho napadla ještě jiná věc, "Kde je Ten-Ten?"
Okamžitě aktivoval Byakugan a v okamžiku, kdy přejížděl pohledem přes jeden z pokojů mu naběhli žíly na zbývající části obličeje, a že jí moc nebylo.
Chouji si ani pomalu nevšiml pohybu, když se jedny ze dveří rozpadly a ven vyletěl postarší chlápek, pronásledovaný Nejiho křikem: "Nesahej na ni, ty hnusný prase, co si myslíš, že děláš?" vztekal se a chystal se chlápka znovu napadnout, když se od dveří ozval pobavený hlas Ten-Ten: "Ale copak, Neji, snad nežárlíš? Vždyť spolu jen trénujeme. Chci si aspoň vyzkoušet, jak asi vypadá normální vztah.."
"Co... Cože?" otočil se na ni Neji.
"No, teď se hlavně půjdu převléknout, nehodlám se do Konohy vrátit v těhle hadrech," ušklíbla se a společně s ostatními dívkami zašla do místnůstky za pultem.
Chouji poplácal zdrceného Nejiho povzbudivě po zádech.
"Neboj, ona to tak nemyslela. Až se vrátíme, bude všechno jako dřív," usmál se na něj.
'To si právě nemyslím...' posmutněl Neji.


Dívkám netrvalo převlékání zdaleka tak dlouho, jak si chlapci původně mysleli, takže mohli na cestu vyrazit přibližně za necelou půlhodinu.
"Takže podle minulé cesty by jsme měli dorazit do Konohy někdy zítra v noci, to bude skvělá procházka," radoval se Lee.
Cesta probíhala v poněkud klidnějším rázu. Hinata se nehla od Naruto ani na krok a ten si vůbec neztěžoval.
Ino šla vedle Choujiho a celou cestu na něj házela zvědavé pohledy, z čehož byl Chouji strašně nervózní a potil se jako prase.
Ten-Ten šla dva kroky před Nejim a absolutně ignorovala jeho přítomnost, což byl i podle ní snad nadlidský výkon, protože jí propaloval záda svým rentgenovým pohledem. Přesto si usmyslela, že ho důkladně potrestá, aby pochopil, jakou má cenu.
Sakura kráčela vedle Kakashiho, který celou dobu zíral do země a snažil se vymyslet, jak se před dívkou ospravedlnit. Hned po odchodu z vesničky mu totiž řekla, že s nedělními setkáními je konec a to ho zdrtilo.
Jen Lee si počínal celkem bezstarostně a svým počínáním nakazil i Ebisu. Celou cestu tedy spolu kráčeli v první lajně a nadšeně probírali nové tréninkové programy a snažili se je co nejvíce vylepšit.
Asi vyjma těchto dvou a páru Hinata-Naruto byla brána Konohy pro ostatní vysvobozením.
"Hlášení podáme až zítra, takže se jděte všichni vyspat," rozhodl Neji. Všichni se tak rozeběhli ke svým domovům, vidíc před očima teplou sprchu a měkkou postel.


Ráno se sešli u Hokage-sama v kanceláři podat hlášení. Nic nebylo pro Hokage tak překvapující, jako zjištění totožnosti tří úchylů.
Plno vesničanů ráno probudil Tsunadin zlostný výkřik: "Jirayo, ty prase, až já tě dostanu do ruky."
Jeden by si myslel, že ji v tu chvíli musel slyšet i samotný poustevník a jeho prchání z Ohnivé země se projevilo jako pud sebezáchovy.
Mise měla i zajímavé výsledky pro její zúčastněné.
Hinata se stala něco milejší a kvůli Narutovi si na sebe vzala občas i jedny sexy šatičky, co jí koupil.
Ino začala chodit na večeře do Akimichi rezidence a proti zakulacení její postavy už ani neprotestovala. Choujiho komplimenty o 'zatraceně sexy oblinách' jí vážně dělaly dobře.
Lee přijal pár pozvání na rande a začal jaksi 'prozkoumávat' materiál, a když si ještě druhý den koupil gel na vlasy, kterým vytvořil rošťácký rozcuch, neměl v Konoze konkurenci.
Neji si uvědomil, že bude muset konečně s pravdou ven a tak vzal jednoho krásného dne Ten-Ten na trénink k němu do pokoje v Hyuuga rezidenci. K jejich neštěstí, nebo štěstí, je v nejlepším vyrušil strýček, kterého opravdu ranila mrtvice a Neji převzal vedení jejich klanu. U té příležitosti si ten samý den stačil vyrobit i potomka.
Kakashi se Sakuře omlouval tak dlouho, že ho vzala aspoň trochu na milost a začala s ním mluvit. Ani po opravdu dlouhém omlouvání a projevování nehynoucí lásky Sakuře, se Kakashimu nepodařilo obnovit jejich nedělní odpoledne, ale naopak pro jeho potěšení vytvořili pondělní, úterní... Aspoň mohl v neděli po náročném týdnu odpočívat.
Brzy po Konoze běhala další generace ninjů a střeste se je někdy poznat. Uzumaki byl vedle nich vypraná ponožka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama