_________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________VÍTEJTE

Pár pravidel při návštěvě tohoto blogu:
1. Místo na vaše reklamy je ZDE
2. Pokud se váš komentář netýká článku, máte nějaké stížnosti nebo otázky, piště ZDE
3. Pište slušně. Ani já, a ani návštěvníci mého blogu, i kdybych jich bylo 5, nejsou zvědaví na sprosté výrazy a vaši vlastní gramatiku, kterou ani nechtějí luštit.
Pokud narazíte na nefunkční odkaz, byla bych ráda, kdybyste mi ho nahlásili ZDE. Samozřejmě mi tím pomůžete.
Užijte si návštěvu mého blogu. T


__________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________

Majáles

16. května 2009 v 16:00 | Teraxa |  O všem a o ničem
Tak jsem minulý týden ve středu vyrazila se spolubydlící a bývalou spolužačkou z gymplu v jedné osobě za jedním bývalým spolužákem do Ústí.

Totiž v pátek předtím jsme měli srázek, kde jsme se my tři domluvili, že se společně půjdeme kouknout na ústecký majáles.

Potom, co mě a kamarádce ujel první vlak, jelikož bus měl šílený zpoždění, jsme čekali hodinu na Holešovickém nádraží, než nám jel další. Pohodlně jsme se usadily na sedačkách a já si do Ústí dala šlofíka. Vlastně tedy mohu říci, že mi cesta ubíhala velmi příjemně.

Zbytek pod perexem.


V Ústí nás již netrpělivě očekával spolužák a ještě se nám smál. No to víte, občas se i chybička vloudí. Ještě jsme sjeli do Kauflandu a hurá na kolej.

Nenápadně jsme pronesli přes vrátnici spacák a už si to šinuli ke klukům do pokoje. Jen pro ujasnění, mám v Ústí dva spolužáky a taky bydlí spolu, akorát ten jeden o tom jaksi neměl vědět, ale já jsem se jako na potvoru prokecla dva dny předtím.

Přivítali jsme se, usadili a kecali. Ovšem do toho poklidného odpoledne se vkradla malá hádka, po které kamarádka okamžitě odjela a já tam skejsla sama. Tady musím dodat, že výjimečně jem s tím neměla co dělat ;)

No a zatím, co ji kluci odváželi na nádraží, já stačila vyžahnout za čtvrt hodiny dvě vína se spritem a měla jsem dost... Prostě nic nevydžím. Takže jsem další dvě hodiny pila vodu z vodovodu jako šílená a permanentně blokovala záchod, abych vůbec byla schopná jít rovně.

Avšak zázraky se dějí, jakoby mě to přešlo a v klídku jsme vyrazili i s klukama z vedlejšího pokoje a několika dalšíma, co se tam za ty dvě hodiny nastřádali na jakési malé náměstíčko (to teda ani náměstí neni... snad širší chodník :DDD).

Tam jsem potkala bývalou spolužačku, se kterou jsem se taky dlouho pořádně neviděla a tak jsme pořádně pokecali a nakonec spolu i pěkně zapařili na Wohnouty. Jsem dobrým příkladem, že se člověk dokáže pobavit i na skupině, kterou naprosto nezná... možná jen název.

Po Wohnoutech bylo v plánu zajít na jídlo do nějaké hospůdky, ale po inteligentní domluvě mužské části půlka odjela na kolej a pět nás tam tvrdlo a čekalo na ně. Nakonec jsem se se spolužákem a ještě jedním klučinou prošli pěšky na kolej a zapadli jsme na pokoj, kde už úřadoval druhý spolužák.

Bylo sice kolem jedenácté, ale to pro nás nebyl problém. Vytáhli jsme víno z ledničky, sesedli po pokoji a kecali do dvou do rána. Nakonec jsem byla ráda, když jsem si vlezla do spacáku a uložila se.

Ano, ano, spala jsem na zemi, ale né proto, že by kluci nebyli gentlemani, ale protože se mi na ní spí dobře ;)

Zato ráno bylo zabijačkové. Musela jsem vstávat v půl šesté, hodila si rychlou sprchu (taky jsem si zapomněla sprcháč, tak jsem voněla pánským a to ani nevím, čí to byl :D) a vzbudila spolužáka, aby mě hodil autem na vlak (komfot, co?).

Cesta byla rychlá a já si to šinula rovnou do školy na seminář. Mohu jen říci, že když jsem ten den dorazila večer domů (jel jsem ještě večer vlakem), byla jsem asi za půl hodiny tuhá jako špalek. Ale nikomu to nevadilo, paž byl celý byt prázdný.

Toť konec vyprávění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 teriwell teriwell | Web | 17. května 2009 v 13:20 | Reagovat

Nej pasáž asi je: "...tak jsem voněla pánským a to ani nevím, čí to byl :D) a vzbudila spolužáka, aby mě hodil autem na vlak (komfot, co?)." ..... Akce jsou obvykle fajn, i když se v nich semele nějaká ta špatná domluva ap. :) Lidi jsou často total tupí, ale to s nima máme ty nej zážitky. :)

2 Teraxa Teraxa | 17. května 2009 v 17:29 | Reagovat

Nebyla to sice nějaká extra pařba, ale na uvolnění mi to stačilo :)

3 teriwell teriwell | Web | 18. května 2009 v 15:57 | Reagovat

Tak to má být. To uvolnění je důležité, pokud nám nemá puknout hlava, je třeba čerpat i někde energii...

4 Teraxa Teraxa | 18. května 2009 v 16:15 | Reagovat

To říkám pořád, akorát se to uvolnění těžko hledá, nebo spíše čas pro něj...

5 Memorin Memorin | Web | 18. května 2009 v 19:48 | Reagovat

Tak takové pobavení neznám. :D
Ale právě včera jsem byla s kamarádku ze střední a říkala, že někdy někam vyrazíme... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama