_________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________VÍTEJTE

Pár pravidel při návštěvě tohoto blogu:
1. Místo na vaše reklamy je ZDE
2. Pokud se váš komentář netýká článku, máte nějaké stížnosti nebo otázky, piště ZDE
3. Pište slušně. Ani já, a ani návštěvníci mého blogu, i kdybych jich bylo 5, nejsou zvědaví na sprosté výrazy a vaši vlastní gramatiku, kterou ani nechtějí luštit.
Pokud narazíte na nefunkční odkaz, byla bych ráda, kdybyste mi ho nahlásili ZDE. Samozřejmě mi tím pomůžete.
Užijte si návštěvu mého blogu. T


__________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________

Mistr vyhýbání aneb plastika nutná!

23. února 2011 v 19:49 | Teraxa |  O všem a o ničem
POKUD DNESKA NEMÁTE NÁLADU NA PUBERTÁLNÍ VÝLEVY CETKY, DÁL NEČTĚTE!

Já bych se na to... Ale nejsem sprostá, takže si to domyslíte, že.
Já se mu tak dlouho vyhýbám, neodepisuju na sms ani na icq a dělám mrtvého brouka. Pomalu se začínám s tím stavem smiřovat a když si to dneska nakráčím do třídy na nový předmět, on tam sedí... Ó můj bože!!!
Jen pro ujasnění. Tohle je výjimečně naprosto pubertální výlev jedné cetky, která půl hodiny hypnotizovala icq , a když se její kamarádka neukázala, nakráčela si to na blog vypsat!
Já vlastně ani nevím, proč se mu vyhýbám, ani to nebyla moje vina. Vlastně byla jeho. Nebo ne? No každopádně udělám to co vždy. Nasadím úsměv a budu dělat, že se nic nestalo. A taky že ne.
Já se nesnáším. Normálně se umím ovládat a nikdo mě z toho nevykolejí... Oh, neberte to špatně... ten kluk je mi volnej, ale to co se stalo mi hnulo s žaludkem neuvěřitelným způsobem. Možná nejsem naštvaná na něj, ale jen na sebe, co vím?
Jen mě to štve... uvidíme, co se stane příští týden, až si to zase nakráčím do třídy a budu s ním muset mluvit, přede všema... radši bych šla v noci sama parkem, i toho se bojím míň. Nebo se bojím toho, že to vykecal? No jasně, to bude ono.
Takže řešení jasná, budu silná, nedám nic znát a budu nesmírně kamarádská...
Mimochodem ta změna, co jsem teď bohužel musela postřehnout mi silně leze na mozek. Je tu nějak moc změn na tuhle dobu...
Zítra mám od osmi a musím k doktorovi a fakt se mi tam nechce... Radši bych k zubaři :D
Pro dnešek končím, snad to vyspím a vám se omlouvám, pokud jste to dočetli do konce.
Mějte se co nejlépe to jde. Papa T.
EDIT: Normálně to nedělám, ale teď potřebuju pomoct, odmítám prohrát s tak úžasnou písničkou jako je Zombie od Cranberries! To prostě ani náhodou. Pokud sdílíte moje nadšení, hlásněte pro ni v bočním menu u Mr. Madraka. Děkuji převelice!!!
PS: Vážně mě začíná s..., že mi nejdou udělat mezery za řádky... GRR
PS2: Já už zkoušela všechno, doplnila jsem si tagy v html a stejně mi to nejde a víte co, kašlu na to, než mě to zase vytočí natolik, že budu chtít uklízet. Nemaj dělat změny, když jim to pak nefunguje!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alciellë Alciellë | Web | 23. února 2011 v 20:13 | Reagovat

Ani jsem si nevšimla, že se mi na blogu neudělaly mezery, taky mě to rozčiluje, vlastně dneska celý blog.cz
Co se odehrálo s tím klukem, pokud to není tajný? Já se vyhýbala svému bejvalýmu, měla jsem ho ráda, on přestal komunikovat, po měsíci se ozval, ale já ho začala ignorovat, vyhýbala jsem se mu a bylo to v pohodě, ale pak se stalo něco nečekaného, šel s jeho bráchou s námi ven. Ignorovala jsem ho, ale pak už to nešlo, protože jsem schytala lehčí otřes mozku a po delší době mi přestal vadit. To už jsem si s ním normálně pokecala, pořešili jsme tu situaci, co se odehrála, oboum bylo líto, že jsme se rozešli, ale nevím, jestli jsem to chtěla vrátit. Ted jsem si uvědomila, že ho mám asi ráda a žárlím na ty holky, co jsou v jeho přítomnosti, ale už se s tím nic nedá vrátit. Tot asi o mně (těch kluků bylo víc, ale s tímhle jediným jsem chodila, s ostatními byl jen pokec, popř. chat).

2 Alciellë Alciellë | Web | 23. února 2011 v 20:31 | Reagovat

To znám, bohužel.. Alkohol ledy probourává... Vlastně kvůli němu jsem se seznámila s bejvalým i s ostatními, bud přes diskotéky, nebo alkohol a různé akce. A to jsem naštěstí pila málo, jinak bych určo kývla na něco, čeho bych později hooodně litovala. Každopadně ti fandím, tak snad to dobře dopadne ;)

3 Lavender Lavender | Web | 23. února 2011 v 22:09 | Reagovat

Já taky NĚKOHO ignoruju... zas tak dobře to nejde, já zrudnu, když ho vidím.. jedna "kamarádka" mu vykecala, že se mi líbí a mě je to fakt trapný.. a vadí mi to a všecko... kouká na mě jako na hmyz, nestojím mu ani za pozdrav...

Teda bejt s nim na hodinu ve škole a ještě před tabulí o něčem mluvit.. to ti fakt nezávidim. To by mě štvalo, stejně jak ty řádky, já to u sebe musím dělat v jednom kuse, jinak to není ono. Já jsem jinou z těch písniček kromě tý metaliky neznala (teda možná jenom ne jménem) tak jsem hlasovala pro ty cranberries

4 Barbora Barbora | Web | 24. února 2011 v 16:57 | Reagovat

Nevím přesně o co jde. Myslím, že jsi sem nenapsala co vykecal, celkem by mě to zajímalo. Víšco, ale ono to někdy pomáhá se na ně usmát a dělat jakoby nic. Já mám pubertální výlevy skoro v každém článku:D
Máte už od osmi jo? To je ještě cajk. De ještě o to jestli dojíždíš nebo ne.

5 Lawiane Lawiane | Web | 25. února 2011 v 12:26 | Reagovat

ááá Zombie je moje srdeční záležitost - okamžitě hlásnu :D

6 Lawiane Lawiane | Web | 25. února 2011 v 12:27 | Reagovat

šit, mě v tom novém blogu, nejde hlasovat v anketách, prostě to zmáčknu, ale hlas nikde! :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama